Java Developer Wrocław Praca

Masz szansę dołączyć do utalentowanego zespołu rozwijającego jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów na polskim rynku IT. Nasz cel jest równie prosty, co ambitny: przy pomocy tworzonego przez nas oprogramowania zmieniamy sposób, w jaki działają rynki kapitałowe.

Szukamy Project Managera, który pomoże nam osiągnąć ten cel.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w branży IT, jednak prawdziwy flow czujesz dopiero w sytuacjach biznesowych
  • sumienność to Twoje drugie imię
  • komunikatywność, błyskotliwość i rzetelność to Twoje wiodące cechy
  • posiadasz umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań
  • władasz angielskim minimum na poziomie B2/C1
  • masz doświadczenie w Scrumie

Ucieszy nas także, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe związane z  IT/zarządzaniem
  • wiesz co to Jira i z czym to się je
  • jesteś niezły w darty lub piłkarzyki 😉

Twoje zadania:

  • zarządzanie product backlogiem
  • zaangażowanie w projekty zarówno od strony technicznej jak i biznesowej
  • rozwój i zwiększanie wartości produktów
  • utrzymywanie silnych i zdrowych relacji z naszymi klientami
  • koordynowanie pracy zespołów projektowych (Scrum)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • kultura firmy oparta na pracy zespołowej i twórczym podejściu do trudności
  • inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty
  • work-life balance, czyli elastyczny czas pracy
  • wykorzystywanie zwinnych praktyk rozwoju oprogramowania
  • szereg ciekawych wyzwań projektowych, zarówno od strony technologicznej jak i funkcjonalnej
  • nauka języków obcych z native speakerami
  • wspólne imprezy i wyjazdy integracyjne
  • biuro znajdujące się w pięknej kamienicy położonej blisko wrocławskiego Rynku

Brzmi interesująco? Wyślij do nas swoje CV na praca@empirica.pl podając w tytule numer referencyjny EMPIRICA/PM/2018.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”