Java Developer Wrocław Praca

Stoisz przed niepowtarzalną szansą dołączenia do utalentowanego zespołu rozwijającego jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów na polskim rynku IT. Nasz cel jest równie prosty co ambitny – chcemy przy pomocy tworzonego przez nas oprogramowania zmienić sposób w jaki działają rynki kapitałowe. I ten właśnie cel możesz nam pomóc zrealizować.

Opis stanowiska Quant / Developer:

  • opracowywanie i implementacja strategii algorytmicznych
  • research związany z modelami matematycznymi pod kątem zastosowania na rynkach finansowych
  • udział we wszystkich fazach tworzenie oprogramowania, od zbierania wymagań i opracowywania architektury po implementację i tworzenie testów

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • wykształcenie wyższe w jednym z kierunków: matematyka, fizyka lub statystyka
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • pasja i zainteresowanie nowymi technologiami

Oferujemy:

  • pracę obfitującą w ciekawe wyzwania przy zaawansowanym technologicznie produkcie przeznaczonym dla rynków finansowych
  • płaską i partnerską strukturę organizacyjną
  • przyjazną i motywującą atmosferę w pięknie położonym biurze na placu Solnym we Wrocławiu
  • kulturę firmy opartą na pracy zespołowej i twórczym podejściu do problemów
  • intensywną naukę języków obcych, indywidualną i grupową
  • inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty
  • wspólne wyjazdy integracyjne, zajęcia sportowe, stoły do piłkarzyków
  • mamy też miejsca dla studentów ostatnich lat w/w kierunków wrocławskich uczelni

Wyślij nam swoje CV na adres: praca@empirica.pl podając numer referencyjny: QD/WEB/2017

Skontaktujemy się z Tobą i omówimy dalsze kroki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”