Firma Empirica S.A. organizuje program praktyk i staży dla studentów wrocławskich uczelni.

Jeśli:

  • jesteś studentem ostatnich lat kierunków związanych z tworzeniem oprogramowania (Informatyka i Zarządzanie, Podstawowe Problemy Techniki lub pokrewne) lub metodami ilościowymi w finansach (np. Matematyka Finansowa, Ekonometria)
  • planujesz odbyć staż na którym będziesz brał udział w projektach mierząc się z rzeczywistymi wyzwaniami
  • chcesz wziąć udział w tworzeniu oprogramowania na rynek międzynarodowy
  • oczekujesz, że dając z siebie dużo w czasie praktyki, dostaniesz ofertę dołączenia do jednego z najlepszych zespołów w branży IT

to mamy miejsce dla Ciebie!

Straze studenckie

Uwaga: jeśli oczekujesz, że podczas praktyki będziesz zajmować się parzeniem kawy lub wkładaniem papieru do drukarek, to mimo, że posiadamy stosowne urządzenia,  prosimy uprzejmie o zainteresowanie się ofertą stażową zagranicznych korporacji, mających całą masę rzeczywistych problemów z zacinaniem się papieru. : )

Nasz program praktyk został doceniony przez lokalne media – TVP Wrocław oraz Radio Wrocław. Pełna relacja tutaj: praktyki studenckie w Empirice.

Jak aplikować? Po prostu skontaktuj się z nami wysyłając mejla na adres praktyki(at)empirica.pl podając w tytule numer referencyjny: EMPIRICA/PRAKTYKI/2017 . Zgłosimy się do Ciebie ze szczegółami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”