PRAKTYKI W DZIALE IT

Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy myślą nieszablonowo. Na co dzień budujemy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z branży FinTech.

W tym roku nie prowadzimy programu stażowego. Jednak „Exceptio probat regulam.”.

Jeżeli fascynują Cię kryptowaluty, market making, utrzymanie płynności na giełdzie i uważasz, że podczas naszej współpracy możemy stworzyć razem coś ciekawego – napisz jak możesz nam pomóc zmieniać świat.

workshop

Wyślij swoje zgłoszenie na praktyki@empirica.pl podając w tytule numer referencyjny EMPIRICA/PRAKTYKI/2020.

Jeśli jesteś autorem/współautorem, pochwal się swoimi projektami.

Koniecznie napisz, jaka jest Twoja motywacja, żeby do nas dołączyć – napisz dlaczego właśnie Empirica i obszar FinTech  jest dla Ciebie interesujący w kontekście praktyki.

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgodę numer 1. Druga zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym (m.in. w Zobowiązaniu dotyczącym zachowania poufności), przez Empirica spółka akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Empirica spółka akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu, w celach marketingowych.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu obecnej lub przyszłych rekrutacji, w zależności na co wyraziłeś zgodę. Administratorem jest Empirica SA, Podwale 7, 50-043 Wrocław, tel: +48 661 879 640, e-mail: info@empirica.pl

W każdym momencie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami mailowo, co spowoduje usunięcie Twojej aplikacji niezwłocznie. Możemy udostępniać Twoje dane jeśli zaistnieje taka konieczność ale tylko i wyłącznie takim podmiotom, które realizują zadania rekrutacyjne w naszym imieniu i tylko w zakresie prowadzonej dla nas rekrutacji. Dane osobowe mogą być przechowywane na serwerze państwa trzeciego, które zapewnia zgodność z RODO*.

Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania czy usunięcia. Ponadto prawo do wniesienia sprzeciwu, do przeniesienia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, ograniczenia przetwarzania i do bycia zapomnianym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przy podejmowaniu decyzji nie korzystamy z automatów – profilowania.

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłania na adres: info@empirica.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

*RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.