Oferta specjalna – konsulting techniczny.

Chcąc aktywnie wspierać rozwój handlu algorytmicznego w Polsce, przygotowaliśmy dla instytucji finansowych pakiet bezpłatnych konsultacji dotyczących architektury i technicznych aspektów implementacji rozwiązań do handlu algorytmicznego, w odniesieniu do obecnej infrastruktury danej instytucji.

  • Analiza wymagań

    Zdefiniowanie i charakterystyka potrzeb odnośnie m.in. planowanych rodzajów strategii, ich obszarów zastosowań, kanałów dostępu, grup użytkowników.

  • Analiza infrastruktury

    Analiza akualnej infrastruktury sprzętowej i software’owej pod kątem możliwości wykorzystania jej w handlu algorytmicznym.

  • Przedstawienie rekomendacji

    Specyfikacja elementów potrzebnych do zbudowania optymalnej infrastruktury do handlu algorytmicznego.

Zestawienie tego jak klient planuje wykorzystywać algorytmy w swojej działalności z jego obecną infrastrukturą i technicznymi wymaganiami GPW, umożliwia nam wyspecyfikowanie elementów potrzebnych do zbudowania optymalnej infrastruktury algorytmicznego tradingu. Przez optymalną infrastrukturę rozumiemy taką infrastrukturę, która realizuje określone wymagania pod względem technicznym, a jednocześnie jest efektywna pod względem kosztowym.

Osoby zainteresowane naszą ofertą konsultingu technicznego zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Temat

Dodatkowe uwagi (opcjonalne)